Про нас

Чому ЮЛА МАМА? А хіба ні? Скрізь треба встигнути: по дому, часто ще й по роботі, готуватися до прекрасної події, та й для себе улюблену час шукати. А якщо це не перша дитина! Тільки встигай крутитися!

Ідея створення торгової марки одягу для вагітних народилася у керівника проекту ЮЛА МАМА ще в 2005 році. Будучи вагітною і зіткнувшись з обмеженою пропозицією одягу для майбутніх мам, у неї виникла основна концепція, закладена в основу торгової марки. Комфорт, Стиль, Якість - ось три кити компанії ЮЛА МАМА. Для нас це не просто слова, це поняття, що доповнюють одне одного. Одяг ЮЛА МАМА зберігає свободу Ваших рухів, допомагає зробити цей період життя ще яскравішим і незабутнішим, досягти внутрішньої гармонії.

Розробка першої колекції була завершена наприкінці 2005 року, продажі стартували в 2006 році. Надалі щорічно випускається 5 колекцій: 4 сезонні та одна для урочистих випадків.

Ми уважно прислухаємося до Ваших побажань, наші конструктори приділяють багато уваги посадці одягу, доведенню дрібниць. Кожен новий виріб, кожен фасон - це ретельно опрацьований комплекс рішень. Це праця, досвід і натхнення. Ну а як бути з полюбившимися речами після пологів або вигодовування? Викинути? Чи не спишіть! Ми створюємо одяг так, що більшість моделей чудово носяться і після пологів. Приємно відзначити, що останнім часом аудиторія наших клієнтів суттєво розширилася не вагітними покупцями. Нашу продукцію можна побачити на представницях прекрасної статі від ще юних дівчат, які поки не замислюються про материнство, до жінок, чиї дітки вже підросли. Ми цьому дуже раді та вдячні Вам за Ваш вибір. Зобов'язуємося і надалі дарувати Вам позитивні емоції!

І нарешті, відкриємо наш головний секрет - технологію виготовлення. Ми вручну крoємо: Комфорт по лекалам Стилю, і Любов'ю збираємо до Якості!