Оплата та доставка

Доставку Україною здійснюється компанією "Нова пошта". Відправка три дня на тиждень: понеділок, середа та п'ятниця. Замовлення оброблені до 13:00 в день відправки, відправляються цього ж дня.

Можлива відправка Укрпоштою до будь-якого населеного пункту за 100% передоплатою.

УВАГА! За послуги з переказу грошей компанія Нова Пошта стягує додатково 2% від суми переказу +20 грн за оформлення післяплати платежу.

Варіанти оплати:

  • платіжною карткою на сайті;
  • через платіжну систему Вашого банку;
  • накладним платежем;
  • безготівковий розрахунок через будь-який банк
  • платіжною карткою на сайті Visa / Mastercard&

Обмін або повернення

Ми виробник і гарантуємо обмін або повернення товару протягом 30 днів з дня покупки.

У разі, якщо Вам не підійшов товар з будь-яких причин, ми із задоволенням замінимо його на аналогічний виріб, або на інший, з перерахунком вартості. Або оформимо повернення коштів.

Ми цінуємо та поважаємо кожного свого клієнта і зробили обмін та повернення максимально простим та зручним.

Просимо Вас перед поверненням перевірити відповідність товару, що підлягає поверненню, Закону України «Про захист прав споживачів», а саме:

  • Товар не має слідів носіння.
  • Збережено чек, ярлик та оригінальну упаковку.

Якщо Вам не підійшов розмір, колір, фасон виробу і Ви хочете його поміняти, то доставка в обидві сторони здійснюється за рахунок клієнта.

Якщо ж підставою відмови від продукції Юла мама став виробничий шлюб – інтернет-магазин компенсує всі витрачені кошти на транспортування товару.

Повернення коштів здійснюється протягом 3-х робочих днів від моменту прийняття товару до повернення. Менеджер обов'язково зателефонує або напише Вам після перерахування грошей.

Обов'язково зв'яжіться з нами, якщо виникли труднощі або питання при поверненні товару. Ми завжди готові допомогти Вам впоратися з ними.

Телефони для зв'язку:

+38 (095) 860-10-10

+38 (096) 860-10-10